З поверненням до рідного дому!

Дата: 28.06.2022 10:51

Зі сльозами радості, щирими усмішками та міцними гарячими обіймами зустрічали  вчора томашпільчани воїна ЗСУ, нашого ГЕРОЯ, захисника України Олександра Немировського, що прибув до рідного селища в короткострокову відпустку.

Ось він виходить із мінібуса…. Втомлений, але не скорений, вимотаний жорстокими боями, смертельною небезпекою, але не зломлений ворогом… Першими обняли дорогу людину дружина Олена та старенький батько Володимир Романович. Вітав Олександра з поверненням до рідного дому і селищний голова Валерій Немировський. Він від імені всіх земляків подякував Олександрові і всім нашим воїнам ЗСУ за мирне небо над нашими головами, за можливість жити і працювати для України, для того, щоб швидше прийшла перемога над російським агресором. Квітами вітали ГЕРОЯ й дружини Сашкових побратимів, й небайдужі томашпільчани, які теж прийшли на зустріч воїна.
 Розчулений, зворушений теплом зустрічі  і щирістю почуттів, наш герой приймав вітання і запевнив, що ЗСУ роблять все можливе і навіть більше для перемоги над ворогом, що ПЕРЕМОГА обов’язково буде і мир прийде на нашу багатостраждальну  землю.
Слава Україні і її захисникам! Слава героям!