Томашпільчани зустрічали загиблого ГЕРОЯ!

Дата: 30.06.2022 15:42

Живим коридором  сотні томашпільчан зустрічали сьогодні траурний кортеж, що ним до рідного дому повертався наш земляк, воїн ЗСУ Ян Чорний, який загинув 28 червня 2022 року при виконанні бойового завдання біля села Червоний Яр Березнегуватського району Миколаївської області   внаслідок  зіткнення з віроломним ворогом з Російської Федерації, що вторгся на територію України та веде повномаштабну війну.  Загинув  від ран, отриманих під час обстрілу касетними  снарядами. Будучи вірним присязі, він до кінця  виконав свій військовий обов’язок, виявив стійкість і мужність у бою за нашу Батьківщину, захищаючи мир і спокій на нашій землі.
 Стоячи на колінах, схиливши голови в жалобі, томашпільчани квітами встелили ГЕРОЮ дорогу до самого дому. А над селищем в цей час  лунала смутна мелодія «Пливе кача»…