Магістратура. Програма «Цифрове врядування» в НТУ «Дніпровська політехніка»

Дата: 01.07.2022 09:00

Цього року у Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка» відкрита нова магістерська освітньо-професійна програма «Цифрове врядування» за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

Програма передбачає підготовку спеціалістів, діяльність яких пов’язана з управлінням в умовах цифрової трансформації . Спеціальність є дуже актуальною з огляду на перспективи відновлення України у післявоєнний період та загальнодержавного курсу на розвиток цифрової держави та цифрових громад, досягнення країною загальносвітових» стандартів цифрового розвитку економіки та суспільства. Високопрофесійні кадри з цифрового врядування зможуть забезпечити впровадження цифрових систем управління, захисту інформації та протидії кіберзагрозам, що у сучасному світі складає підґрунтя відродження та інноваційного розвитку громад і регіонів.

Просимо звернути увагу на те, що підготовка посадових осіб місцевого самоврядування може здійснюватися за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету (п. 27 Постанови КМУ від 6 лютого 2019 р. No 106 «Про затвердження Положення про систему професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад» https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/106-2019-п#Text

Прийом на навчання здійснюється на базі вищої освіти (бакалавр, спеціаліст, магістр) за результатами вступних випробувань: магістерського тесту навчальної компетентності та фахового іспиту у закладі освіти. Термін навчання складає 16 місяців.

Детальніше з правилами прийому, матеріально-технічною базою, іншими освітніми програмами та програмою вступних випробувань можна ознайомитися на офіційному сайті університету або за телефонами (097)9895743, (050)3204556.