Ти – охоронець порядку, закону вірний страж…

Дата: 04.07.2022 10:51

Згідно з Указом Президента України від 4 квітня 2018 року в нашій державі 4 липня відзначається День національної поліції України. Цим Указом держава окреслила  головні завдання Національної поліції – реалізація державної політики в сферах забезпечення охорони прав людини, інтересів держави і суспільства, протидії злочинності, підтримки громадської безпеки і порядку, надання в межах, визначених законом, послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або через надзвичайні ситуації потребують такої допомоги.

Шановні працівники поліції, ветерани служби правопорядку!
  З нагоди дня Національної поліції України прийміть найщиріші вітання!
Сьогодні Ви з честю виконуєте свій службовий обов’язок, охороняючи життя та спокій  мешканців селища і всієї громади, стоячи на варті законності та правопорядку у суспільстві, без чого неможливий подальший розвиток нашої держави.
У цей день вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя.
Висловлюю щиру вдячність всім працівникам поліції за самовіддану працю, бажаю і надалі мужності, витримки й наснаги, нехай професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті.
Впевнений, що ви будете робити усе від вас залежне для зміцнення порядку та зростання авторитету поліції серед населення.
Від щирого серця зичу всім вам родинного добробуту, міцного здоров’я, нових звершень у нелегкій праці! А головне, миру  на нашій землі!

Селищний голова                                                 Валерій НЕМИРОВСЬКИЙ