Грант для студентів та абітурієнтів Вінницької області Тульчинського району (соціальна програма Scholarship)

Дата: 15.07.2022 13:29

В цей тяжкий і нелегкий час для всіх українців, в умовах військового стану, багато сімей вже постраждало від рук ворога.
В зв'язку з цим ми хочемо потурбуватися про наступне покоління нашої держави і надати можливість юним українцям отримати безкоштовне навчання.
Давайте об єднаймося! Нехай кожен зробить свій вклад для побудови гідного майбутнього України.

Запрошуємо студентів та абітурієнтів Вінницької області Тульчинського району взяти участь у соціальній програмі Scholarship.
Адже майбутнє нашої країни не тільки в руках наших відважних військових, а й у ваших!
Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ.
Наразі відкрито 2 номінації:
18 000 грн. -  https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ (запитання та роботи надсилати на пошту: [email protected])
25 000 грн. - https://safetradebinaryoptions.com/ua/scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: [email protected])
Участь повністю безкоштовна.
Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних.
Будемо дуже вдячні, якщо Ви зможете розмістити інформацію про соціальну програму на Вашому сайті tomashpilska-gromada.gov.ua
Розбудуймо Україну разом! Слава Україні!