Відбувся відкритий благодійний турнір з міні-футболу серед чоловічих команд на підтримку Збройних Сил України.

Дата: 25.07.2022 14:16

23 липня на спортивній базі НВК «Томашпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія», відбувся відкритий благодійний турнір з міні-футболу серед чоловічих команд на підтримку Збройних Сил України.
Участь в турнірі прийняли команди територіальних громад: Вапнярки, Городківки,Могилева-Подільського, Ямполя та 2 команди з Томашполя.

У відкритті змагань взяли участь, голова селищної ради Валерій Немировський, генеральний директор енергетичної компанії «Вольтаж-груп» Віталій Ніколаєнко, представник ПРАТ «ПК» »Поділля» В’ячеслав Калач, заступник генерального директора ТОВ АК «Зелена долина» Віталій Коров’яковта керівники підприємств, установ, організацій громади.
Учасники заходу вшанували пам’ять полеглих захисників хвилиною мовчання.
За підсумками проведення змагань:
-    І місце виборола команда Ямполя
-    ІІ місце Могилева-Подільського
-    ІІІ місце команда Городківки
По завершенні змагань Валерій Немировський подякував командам учасницям та вручив кубки, грамоти команді переможниціі призерам, грамоти також отримали кращі футболісти у номінаціях кращий голкіпер, кращий гравець, кращий нападник та кращий захисник.Також, слова вдячності лунали на адресу всіх, хто надав фінансову допомогу на придбання тепловізора для наших воїнів.
За надання організаційної підтримки у проведенні турніру та смачні обіди для учасників змагань вдячність отрималиселищний голова Валерій Немировський, директор навчального закладу Майя Шпикуляк. Голова громади висловив подяку ініціаторам змагань ЄвгенуШкураку та АнатоліюЧоловському.
По завершенню змагань в присутності команд було відкрито скриньку та пораховано кошти. Спільними зусиллями зібрано 34 831 грн.(тридцять чотири тисячі вісімсот тридцять одну гривню).
Зібрані кошти передано представнику 59 бригади Збройних Сил України, в якій воює чимало наших земляківдля придбання тепловізора.
Патріотичною піснею порадувала всіх присутніх МаяЦіхомська.
Велика вдячність всім, хто доєднався до збору коштів!
Разом до перемоги!Слава Україні!