За тих, хто міг би ще жити і жити зупиніться 0 9.00 на одну хвилину!

Дата: 02.08.2022 11:16

До уваги жителів Томашпільської громади!

Нагадуємо вам, що в Україні вже шостий місяць йде війна! В той час, як ми живемо відносно мирним життям, на сході та півдні України гинуть наші співвітчизники. Наші Захисники віддають життя за наш спокій, за наше мирне майбутнє.

Саме тому щодня о дев’ятій годині всі ми вшановуємо хвилиною мовчання  полеглих героїв.

«Над нами мирне небо завдяки кожному воїну, який саме в цей час стоїть на захисті України. На жаль, на війні, яку розпочала російська федерація, гинуть і українські Захисники та Захисниці, і звичайні цивільні люди. Щодня працівники селищної ради на центральній площі, а працівники інших установ і організацій – на робочих місцях,  хвилиною мовчання вшановують тих, хто загинув. Не просто стоять цей час: хтось згадує, якими при житті були наші полеглі земляки, хтось тихо молиться за душі покійних. А в цей час по площі безтурботно пробігають люди, навіть не зупиняться, коли чують звуки метронома. Розумію, у кожного своє життя і свої справи. Але ж хіба так вшановують ГЕРОЇВ?! Хіба так потрібно поводитись під час того, як лунає Гімн твоєї держави?!

Тому  закликаю: поки метроном відліковує час, поки лунає Гімн України,  зупиніться  і таким чином віддайте шану тим, кому завдячуємо можливістю спати у своїх ліжках, обіймати своїх рідних і бігти зранку у своїх справах!

Слава Героям!" - закликав селищний голова Валерій Немировський