Сьогодні в світі відзначається Міжнародний день молоді. Засноване на рівні ООН в 1998 році, свято відзначається 12 серпня.

Дата: 12.08.2022 11:28

Дорогі наші молоді українці, жителі нашої територіальної громади!
  У непростих умовах зустрічаємо цьогорічне  свято. Але, на відміну від багатьох своїх однолітків з інших держав, ви стали більш свідомими, більш дозрілими, більш цілеспрямованими і мотивованими. Бо випробування війною чітко виявило, що в житті є справжнім і хибним, важливим  і другорядним,  правдивим і нікчемним, цінним і непотрібним. Але вірмо, що неодмінно переможемо у цій жорстокій, кровопролитній війні  і робімо все від нас залежне, аби мати вільне й бажане майбутнє у своїй рідній незалежній державі.  На нашу перемогу трудяться зараз кожен на своєму місці, всі – від малого до старого.

Бажаю всім вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання. Хай втілюються в життя ваші плани та задуми на радість вашим рідним, на благо миру і розквіту нашої України! Хай ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

З повагою  селищний голова                                           Валерій НЕМИРОВСЬКИЙ