14 серпня – День працівників ветеринарної медицини

Дата: 14.08.2022 08:27

Шановні працівники ветеринарної медицини Томашпільської територіальної громади, ветерани служби!
 Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем працівника ветеринарної медицини.
 Професія, якій ви присвятили своє життя – одна з найнеобхідніших у нашому суспільстві.Обравши її - одну з найстародавніших і шанованих професій - ви робите  вагомий внесок у забезпечення ветеринарного благополуччя, безпеки нашої громади, області і країни в цілому.

Наша праця – складна і відповідальна. Ветеринарна медицина  безпосередньо впливає на розвиток тваринництва в Україні, посилення конкурентоспроможності нашого сільського господарства та харчової галузі на світових ринках.  Від вашої невичерпної енергії, міцних знань і вмінь та наполегливості значною мірою залежить забезпечення ветеринарного та епізоотичного благополуччя, ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва і охорони довкілля, життя наших домашніх улюбленців та свійських тварин.
Низький уклін ветеранам галузі, які самовідданою працею створювали й удосконалювали матеріально-технічну базу та  й досі передають свій досвід молодшому поколінню. Прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю, гуманізм, високий професіоналізм та компетентність, за досягнуті успіхи, працелюбність і щедрість душі, теплоту сердець.

Шановні друзі!
Бажаю всім вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання. Хай втілюються в життя ваші плани та задуми на радість вашим рідним, на благо миру і розквіту нашої України! Хай ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

З повагою  селищний голова                     Валерій НЕМИРОВСЬКИЙ