19 серпня – Яблучний Спас і День українського пасічника

Дата: 19.08.2022 13:30

Вітаю всіх жителів громади з яблучним Спасом, а бджолярів із їхнім професійним святом!
Недаремно День пасічника ми відзначаємо разом з одним із найвеличніших християнських свят – Преображення Господнього, адже бджолярів з давніх-давен шанували на українській землі. Їх щоденна самовіддана праця безпосередньо впливає не тільки на здоров’я людей, на врожайність сільськогосподарських культур, а й на наш настрій. Адже основний продукт бджолярства – мед – містить понад 300 вітамінів, мінеральних речовин та ферментів, які забезпечують людині міцний імунітет та довголіття.
Сьогодні в нашій громаді десятки справжніх майстрів бджолярської справи, які своїм натхненням, сміливим впровадженням новітніх технологій забезпечують виробництво надзвичайно корисних продуктів харчування та ліків.
Тож бажаю вам, шановні бджолярі, життєвих гараздів, миру, здійснення планів та щедрих медозборів. Нехай ваше життя буде багатим та радісним, а на столі завжди буде мед як символ благополуччя та здоров’я!
   З повагою                                  селищний голова Валерій НЕМИРОВСЬКИЙ