23 серпня в Україні відзначається державне свято-День Державного Прапора України

Дата: 23.08.2022 10:43

Сьогодні в Україні відзначається державне свято-День Державного Прапора України. Це свято має свою славну історію, яка сягає у рік 1991-ий, коли 23 серпня після провалу путчу в Москві група депутатів на чолі з В’ячеславом Чорноволом внесли до сесійної зали Верховної Ради України синьо-жовтий прапор. Над будинком парламенту його було піднято 4 вересня 1991 р, а 18 вересня 1991 року Постановою Президії Верховної Ради йому фактично було надано статус офіційного прапора України.

Отож 23 серпня на центральній площі Томашпільської селищної ради відбулося урочисте підняття Державного Прапора України, в якому взяли участь депутати селищної ради, представники підприємств, установ, організацій селища, старости старостинських округів територіальної громади.
Під звуки Державного Гімну підняли прапор бійці територіальної оборони громади. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх загиблих українців у російсько-українській війні.