8 вересня 2022 року відбулось засідання виконавчого комітету Томашпільської селищної ради

Дата: 09.09.2022 15:33

Вчора, 8 вересня, під головуванням селищного голови Валерія Немировського відбулось засідання виконавчого комітету Томашпільської селищної ради.

У ході засідання було затверджено план роботи виконавчого комітету селищної ради на четвертий квартал 2022 року, план заходів щодо складання проекту місцевого бюджету на 2023 рік та розглянуто низку важливих питань з різних сфер діяльності громади, серед яких: питання благоустрою населених пунктів громади, соціальні питання та питання опікунської ради, підготовка до осінньо-зимового періоду та деякі інші.

Окрім того, члени виконавчого комітету заслухали начальника відділу освіти селищної ради Ігоря Яроша про готовність освітніх закладів Томашпільської громади до роботи у 2022-2023 роках.