17 вересня – День фармацевта (фармацевтичного) працівника України

Дата: 17.09.2022 08:30

Так вже трапляється, що людина іноді хворіє. У людей різна імунна система, і їм часто потрібна допомога не тільки лікаря, але і відповідні лікарські препарати. Виготовленням хімічних лікарських засобів і субстанцій займається фармацевтика. Продукти фармацевтики - препарати різної спрямованості. Це антибіотики і вітаміни, серцеві ліки і препарати для шлунково-кишкового тракту, знеболюючі засоби, різні імуномодулятори, допоміжні речовини і багато іншого. У всьому  цьому відмінно   орієнтуються провізори. Вони  здатні визначити якість препаратів,    підкажуть безпечне дозування і зроблять все, щоб призначене лікарем лікування було ефективним. Робота аптечних провізорів і всіх фармацевтичних працівників дуже важлива для нашого здоров’я, і сьогоднішнє свято це яскраво підкреслює. В 2022 році День фармацевтичного працівника України припадає на 17 вересня.

Шановні працівники фармацевтичних закладів
              нашої територіальної   громади, ветерани фармації!

У День фармацевтичного працівника щиро і  сердечно вітаю вас із професійним святом. Традиційно в цей день на вашу адресу   будуть звучати слова вітань і поздоровлень. Тож від усього серця приєднуюся до них і  бажаю здоров’я та успіхів!  Зичу море життєвого оптимізму, океан родинного благополуччя і добробуту. Нехай щастям і любов’ю буде сповнений кожен день вашого життя, а праця на благо людей приносить Вам задоволення і радість.

Селищний голова                                  Валерій НЕМИРОВСЬКИЙ