25 вересня – Всеукраїнський день дошкілля

Дата: 25.09.2022 08:00

Шановні працівники дошкільної освіти, ветерани дошкілля  нашої  територіальної громади!

Щиро і сердечно вітаю вас із професійним святом – Всеукраїнським днем дошкілля. В цей день уся країна вітає тих, хто за покликом душі, віддаючи тепло свого серця,  допомагає наймолодшим її громадянам пізнавати світ.

Бути вихователем – це справжнє мистецтво, це наполеглива і натхненна праця, що збагачує  маленьку дитину знаннями, милосердям і людяністю. Саме вам, шановні педагоги дошкільної освіти, батьки, країна довіряють найцінніше, що є в людей і держави – чисті дитячі сердечка і душі. Це ви щодня відкриваєте їм, своїм маленьким вихованцям,  двері в чудовий дивовижний світ мрій і щасливого дитинства. Щира вдячність вам і низький уклін за ваш труд сьогодні, в час жорстокого кровопролитного протистояння через війну з російською федерацією. Всупереч випробуванням ви несете дітям світло добра, навчаєте миру, щирості і співчуття.
   Нехай же лагідна посмішка сонечка дарує вам невичерпну енергію, красу і чарівність, життя хай буде наповнене щастям, благополуччям і любов’ю, в домі хай панують світло і затишок, а в серці -  добро і мудрість. Здоров’я всім  і міцного на довгі щасливі літа!
З повагою
              Селищний голова                                                   Валерій НЕМИРОВСЬКИЙ