30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Дата: 30.09.2022 09:46

Віддаючи данину поваги бібліотечному руху в незалежній Україні, 14-го травня 1998-го року Президентом України було підписано Указ про щорічне святкування Всеукраїнського Дня бібліотек. Він  відзначається 30-го вересня як Всеукраїнський день бібліотек і свідчить про глибоку повагу нашого  народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека.

Шановні бібліотекарі Томашпільської територіальної громади, ветерани  бібліотечної справи!

З великою приємністю вітаю вас із професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек.
У всі часи бібліотеки виконували важливу місію -  бути пам’яттю народу, скарбницями культурних цінностей людської цивілізації. Сьогодні бібліотеки, зберігаючи традиції, удосконалюють свої послуги, дають можливість відвідувачам ознайомитись із духовною спадщиною нашої країни та одержати повноцінну інформацію. Без сумніву, бібліотеки були і залишаються найважливішими осередками культурного і просвітницького життя наших громадян.  Тому професія бібліотекаря надзвичайно важлива, адже саме ви відкриваєте читачам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості й знань. Книгозбірні завдяки вашому професіоналізму є надійним помічником і орієнтиром у безмежних потоках доступної інформації.
 Від щирого серця бажаю процвітання нашим бібліотекам, а бібліотечним працівникам – натхнення і плідних звершень, міцного здоров’я і достатку, віри, надії, любові і мудрості у виконанні благородної місії на користь рідної України.

Селищний голова                                    Валерій НЕМИРОВСЬКИЙ