Дії родини у випадках, якщо член родини зарахований до лав ЗСУ (у тому числі ТрО) правоохоронних органів (далі - Захисник) пропав безвісти, потрапив у полон чи загинув

Дата: 07.10.2022 11:43

З метою сприяння координації діяльності центральних та місцевих органів виконавчої влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, військових формувань, утворених відповідно до законів, правоохоронних органів та громадських об’єднань з питань поводження з військовополоненими, постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2022 року № 257 утворено тимчасовий допоміжний орган Кабінету Міністрів України - Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (далі - Координаційний штаб).

Враховуючи важливу роль ефективної комунікаційної взаємодії між Державою та родинами громадян, які зараховані до лав Збройних Сил України (у тому числі Територіальної оборони), правоохоронних органів (далі Захисників), Координаційний штаб розробив пам'ятку «Дорожня карта «Дії родини у випадках, якщо член родини зарахований до лав ЗСУ (у тому числі ТрО), правоохоронних органів пропав безвісті, потрапив у полон чи загинув».
Пам'ятка містить рекомендації родинам Захисників з наступних питань: як діяти та куди звертатися в ситуаціях, коли Захисник потрапив у полон, пропав безвісти за особливих обставин, або загинув, який порядок та перелік документів потрібен родині для отримання виплат, інших соціальних пільг, що передбачені Державою. Також у пам'ятці перелічені законодавчі та нормативно-правові акти, що на період воєнного стану регулюють соціальні і правові відносини між Державою та родинами Захисників

Додаток: Дорожня карга на 16 арк

Актуальна версія Дорожньої карти знаходиться за офіційним посиланням