З Днем працівника соціальної сфери

Дата: 06.11.2022 08:08

У першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери.
Кажуть, добро повертається до людини сторицею. Про це, як ніхто, знають працівники соціальної сфери. Саме вони покликані допомагати, нести в світ милосердя, дарувати людям надію на краще, вчасно подаючи руку допомоги тим, хто цього потребує. Для них слова Івана Франка  «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим» стали сенсом життя.

Шановні працівники соціальної сфери
      Томашпільської  громади, ветерани праці  соціальної служби!
  Сьогодні ми вітаємо вас із професійним святом. Сьогодні всі теплі слова і побажання для вас. Ви цього заслуговуєте, бо, зазвичай, звикли самі дарувати тепло іншим, підтримувати словом, порадою. Переконані, що лише люди з великим серцем та щирою душею, ті, хто завжди готовий прийти на допомогу, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну професію.
Важко навіть уявити, скільки вами зроблено добрих справ за роки праці, скільки одиноких сердець знайшло прихисток, тепло і увагу завдяки вашій небайдужості і турботі. Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Ви ті, хто  не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу.
Впевнені, що ви і надалі з притаманними вам сумлінням і самовідданістю будете спрямовувати свої зусилля, чуйність, професійні знання і великий практичний досвід на досягнення нової якості життя громадян нашої територіальної громади.
Бажаємо вам міцного здоров’я, терпіння і мудрості, домашнього затишку і тепла, достатку та добробуту.
Спасибі  за розуміння, за самовіддану працю. Зі святом!
З повагою

Селищний голова   Валерій НЕМИРОВСЬКИЙ, депутатський корпус, члени виконавчого комітету селищної ради, старости старостинських округів