Томашпільщина знову в жалобі

Дата: 03.11.2022 16:54

Томашпільщина продовжує гортати свої чорні сторінки. Не встигли ми отямитися від похорону в с. Нетребівка, як знову прийшла страшна звістка. І знову втрата…
30 жовтня 2022 року під час ведення бойових дій  в районі населеного пункту Невське Луганської області виявивши стійкість та мужність загинув наш земляк – житель с. Кислицьке,  стрілець-зенітник, солдат САФІН Анатолій Володимирович 1975 року народження.
Для нашої громади це чергова  невимовна трагедія, ми втрачаємо найкращих. Глибокі співчуття рідним та близьким Героя! Сумуємо разом з його мамою, сестрою, та дітьми.
Вічна слава та Царство Небесне!
Світла пам’ять та шана його подвигу житиме в наших серцях  та прийдешніх поколінь!
Про час, коли відбудеться прощання з  САФІНИМ Анатолієм Володимировичем, повідомимо додатково.