Дата: 07.11.2022 14:19

Сьогодні 7 листопада 2022 р. Томашпільська громада проводжала в останню путь свого героя - захисника, воїна світла Сафіна Анатолія Володимировича, жителя с.Кислицьке.

Проводжали земляка в останню путь жителі села і територіальної громади, рідні та близькі, бійці територіальної оборони, друзі, товариші, побратими.  Щире  співчуття і вдячність за сина-патріота, за справжнього ГЕРОЯ, захисника УКРАЇНИ висловили родині начальник Тульчинської районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, селищний голова Томашполя Валерій Немировський, начальник відділу рекрутенгу та комплектування першого  відділення Тульчинського районного центру комплектування і соціальної підтримки, майор В’ячеслав Рузяк , староста  старостинського округу Віктор Цимбал.
    Сафін Анатолій Володимирович, народився 20 жовтня 1975 року в селищі Вапнярка Томашпільського району Вінницької області. У 1982 році пішов у перший клас до Кислицької школи. По закінченню школи у 1991 році вступив до Гніванського професійно-технічного училища №12, у 1994 році закінчив училище за професією слюсар третього розряду, помічник машиніста тепловоза.
У 1993 році був призваний на строкову службу до ракетних військ у Василькові. Після закінчення строкової служби працював у с/г підприємстві ім.Шевченка в рідному селі.
В 2014 році пішов в АТО, служив у 39 бригаді зенітником на захисті Донецької та Луганської областей. Демобілізувався у 2021 році, а 22 червня 2022 року знову став на захист Батьківщини.
Анатолій був дружелюбним, мав багато друзів та знайомих. Він завжди міг допомогти у скруті, підтримати і словом, і ділом. Був справжньою опорою та підтримкою для своїх рідних, люблячим сином, батьком та гідним братом…
Загинув захищаючи Батьківщину 30 жовтня 2022 року в районі н.п. Невське, Луганської області.

Вклоняємось низько матері за сина, який пролив свою кров, щоб ми з вами жили під мирним небом і на своїй землі.
   Спочивай з Богом, дорогий  ГЕРОЮ! Хай мирним і спокійним буде твоє життя у Божій обителі -  Царстві Небеснім.
    Вічна слава і вічна пам’ять ЗАХИСНИКУ УКРАЇНИ!