Новини спорту - волейбол

Дата: 16.11.2022 08:05

Минулими вихідними в с. Стрижавка  Вінницького району команда Томашпільської громади  посіла 4 місце в чемпіонаті області із волейболу серед ветеранів старших 60 років, тренер Василь Поштар, фінансову допомогу для участі команди надали  селищний голова Валерій Немировський, депутат обласної  ради Іван Спориш та директор компанії Вольтаж-груп, Віталій Ніколаєнко.Минулими вихідними в с. Стрижавка  Вінницького району команда Томашпільської громади  посіла 4 місце в чемпіонаті області із волейболу серед ветеранів старших 60 років, тренер Василь Поштар, фінансову допомогу для участі команди надали  селищний голова Валерій Немировський, депутат обласної  ради Іван Спориш та директор компанії Вольтаж-груп, Віталій Ніколаєнко.