УВАГА ДО ВЛАСНИКІВ СОБАК ТА КОТІВ!

Дата: 16.11.2022 10:55

На території Томашпільської ОТГ таВапнярської ОТГ спеціалістами ветеринарної медицини,шляхом подвірних обходів, проводяться профілактичні щеплення тварин проти сказу!!! У зв’язку з загрозливою ситуацією з сказом тварин на території громад, прохання забезпечити доступ спеціалістів ветеринарної медицини до своїх домашніх тварин для проведення щеплення проти сказу.

Вакцинація єдиний спосіб запобігти захворювання на сказ. Вкотре нагадуємо СКАЗ-це небезпечне інфекційне захворювання. Резервуаром сказу в природі є дикі тварини, в тому числі лиси, чисельність яких з забороною полювання, на жаль, значно збільшується. Лиси вільно заходять у ваші домогосподарства. В разі контакту нещепленої домашньої тварини з дикими тваринами (лисами) ваш домашній улюбленець заражається вірусом сказу.Людина заражається вірусом сказу через покус чи потрапляння слини хворої тварини через міктотріщини . Бережіть своє здоровя. Лікування від сказу не має! Є лише профілактика- ЩЕПЛЕННЯ ТВАРИН.Прохання віднестись відповідально !!!!