Томашпільська громада пишається своїми героями

Дата: 13.12.2022 16:31

Днями до селищного голови Томашпільської ОТГ Валерія Немировського завітав незвичайний гість – томашпільчанин Микола Іванович Каспрук, який у мирний час працював ветеринарним лікарем.  Його буквально з перших днів війни – 6 березня 2022 року  - було мобілізовано до лав ЗСУ. Нині він - солдат Збройних Сил України, який відбуває службу у 10-тій окремій автомобільній санітарній роті у Дніпропетроській та Запорізькій областях. З нагоди свята - Дня Збройних Сил України за Наказом Головнокомандувача  ЗСУ, генерала Валерія Залужного воїна Миколу Каспрука за сумлінне виконання бойових завдань 6 грудня було нагороджено нагрудним знаком «Сталевий Хрест» та 10-денною відпусткою додому.

Валерій Федорович тепло привітав героя з бойовою відзнакою, подякував за вагомий внесок у збереження нашої держави, поцікавився, як проходить службу він та  його побратими. Побажав військовослужбовцю міцного здоров'я, миру, благополучної служби та швидкого повернення додому з Перемогою.
   Пишаємось нашим воїном-земляком, захисником зі справжнім сталевим духом. Дякуємо за відданість Батьківщині та героїзм.