19 грудня - День святого Миколая

Дата: 19.12.2022 07:55

Шановні жителі та гості Томашпільської територіальної громади!
Щиро вітаємо усіх вас з одним із найулюбленіших релігійних свят українців – днем святого Миколая!
Це світле і радісне сімейне свято першим приходить до нас як добра зимова казка, сповіщаючи про наближення Новорічно-різдяних свят. Воно кожному дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє в наші душі і серця почуття надії та любові, надихає на добрі справи милосердя заради ближнього.
У цей день бажаємо кожній сім’ї, кожній родині благополуччя, міцного здоров’я, затишку, добра та злагоди. Нехай тепло і ласка ніколи не покидають ваші оселі, а святий угодник Миколай Чудотворець за нашими проханнями вимолить у Бога для України довгоочікувані перемогу і миру.
Селищний голова Валерій НЕМИРОВСЬКИЙ, депутатський корпус, члени виконавчого комітету селищної ради, старости старостинських округів.