За мирне небо над Україною загинув молодий воїн із Томашполя

Дата: 30.12.2022 10:04

Учора сумна звістка з передової облетіла наше селище. Кривава війна без жалю забрала життя безстрашного сина України, жителя Томашполя Дмитра Тарасовича Козака.
Томашпільська селищна рада висловлює щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям загиблого.
Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини. Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів,  усіх, хто знав його, любив та шанував...
Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі. Нехай душа загиблого Дмитра знайде вічний спокій… Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!
Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну, і кожного з нас!

Про точну годину зустрічі та поховання буде повідомлено додатково.
Селищний голова Валерій НЕМИРОВСЬКИЙ, депутатський корпус, члени виконавчого комітету селищної ради, старости старостинських округів.