Обгрунтуваннятехнічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваноївартості предмета закупівлі

Дата: 05.12.2022 14:59

(відповідно до пункту 4-1 постанови КМУ від 11.10.2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, його категорія: Відділ освіти, спорту,культури та туризму Томашпільської селищної ради; Україна, 24200, Вінницька обл., Тульчинський р-н., смт. Томашпіль, вул. Ігоря Гаврилюка буд. 23; код ЄДРПОУ – 41403597; категорія замовника – орган місцевого самоврядування.
  2. Назва предмету закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частини предмета закупівлі (лотів за наявності):ДК 021-2015 – 09110000-3 Тверде паливо  (Вугілля кам'яне).
  3. Ідентифікатор закупівлі:UA-2022-12-28-008660-a.
  4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Учасник-переможець повинен забезпечити поставку товару, якість якого відповідає Вугілля кам’яне  згідно ДСТУ 3472:2015 та ДСТУ 7146:

Найменування

вугілля

Зольність на сухий стан палива,

Не більше ніж

Загальна волога на робочий стан палива, не більше ніж,

Вугілля кам’яне  марки ДГ

Масова частка кусків розміром менше нижчої границі, % Не більше ніж 20

Для підтвердження відповідності вугілля кам’яне  вимогам даної документації учасник надає у складі пропозиції чинні на момент подання пропозицій:

1. Копію сертифікату генетичних, технологічних та якісних характеристик на марку вугілля.

2. Технічний паспорт / паспорт якості на запропоноване вугілля.

Характеристики товару:

1. Кількість, обсяг поставки та інші характеристики товару:

Кількість: 510 тонн вугілля кам’яного .

1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначенона підставіаналізу фактичного використаннятоварів у минулихперіодах та з урахуваннямзапланованихпоточнихобсягів товарів замовника.
  2. Очікувана вартість предмета закупівлі: 5 100 000,00грн. (п’ять мільйонів сто тисяч грн. 00 коп.).
  3. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалось шляхом аналізу ринку через загальнодоступну інформацію щодо цін на вугілля кам’яне,  яка міститься у відкритих джерелах та спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, в електронній системі закупівель "Prozorro" та на аналогічних торгівельних електронних майданчиках.
  4. Процедура закупівлі: застосовуються відкриті торги з особливостями (постанова КМУ № 1187 від 12.10.2022 року).

Уповноважена особа                      __________          Олександр ТІХОМІРОВ

(підпис)