НАША СИЛА - В ЄДНОСТІ

Дата: 22.01.2023 13:27

Цього року виповнюється 104 роки історичній події – об’єднанню Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину державу. Томашпільська територіальна громада долучилася до відзначення всенародного свята – Дня Соборності України.

З цієї нагоди сьогодні, 22 січня, в громаді відбулося покладання квітів. Голова Томашпільської селищної ради Валерій Немировський, його перший заступник Віталій Годний, секретар селищної ради Оксана Потуторовська,  керуюча справами селищної ради Інна Шклярук, начальник служби  у справах дітей селищної ради Оксана Ярош, спеціаліст відділу освіти, спорту, культури і туризму Інна Карпин поклали квіти до пам’ятного Знаку «Борцям за свободу і незалежність України», який знаходиться на центральній площі Томашполя, і вшанували пам'ять про загиблих воїнів-земляків.
    У нашій країні сьогодні йде війна. І цей день, як історичний символ, вкотре  нагадує всім нам, що тільки в єдності наша сила. Тільки всі разом ми зможемо здолати труднощі та впоратися з будь-якими викликами.

Разом - до Перемоги!
Слава Соборній Україні!