Відбулося перше пленарне засідання сесії селищної ради

Дата: 07.02.2023 17:04

7 лютого 2023 року у великій залі засідань селищної ради під головуванням селищного голови Валерія Немировського відбулося перше пленарне засідання позачергової 34 сесії селищної ради 8 скликання. В ньому взяли участь 18 зареєстрованих депутатів із 26 обраних та запрошені. На розгляд сесії було винесено 55 нагальних питань, які попередньо розглядалися на зсіданнях  бюджетної та постійної комісій селищної ради.

Першим депутатами було прийнято проект рішення про використання коштів, виділених з бюджету Томашпільської селищної ради до державного бюджету, як «Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів».
Далі, прослухавши звіт начальника КУ «Центр надання соціальних послуг» Людмили Поперечної, яка поінформувала присутніх про роботу, зроблену КУ «Центр надання соціальних послуг» у 2022 році, депутати одноголосно підтримали проект даного рішення.
Наступним розглядалося прийняття проекту рішення про внесення змін до рішення 18 позачергової сесії 8 скликання від 23.12.2021 р. №2088 «Про бюджет Томашпільської селищної територіальної громади за 2022 рік» (02512000000).
Четверте питання порядку денного стосувалося затвердження звіту про виконання бюджету Томашпільської селищної територіальної громади за 2022 рік. З цього питання інформувала начальник фінансового управління селищної ради Наталія Щербата, яка надала присутнім інформацію про виконання бюджету Томашпільської територіальної громади за 2022 рік та відповіла на ряд питань, що стосувалися розподілу зекономлених бюджетних коштів. Окремі депутати утримались при голосуванні, тому рішення по даному питанню не було прийнято.
Далі було затверджено проекти рішень, що стосувалися питань розгляду листів із проханням погашення заборгованості із селищного бюджету по податках КП «Томашпільська міжлікарняна аптека» та про відшкодування  різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання для споживачів Томашпільської територіальної громади у 2023 році та про відшкодування різниці в тарифах для населення на послуги водопостачання та водовідведення за 4-й квартал 2022 року. А також про реалізацію проекту очищення трьох каналізаційно-насосних станцій у селищі Томашпіль.
Наступними голосуванням депутатів були прийняті проекти рішень з питань про затвердження: Програми фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на території Томашпільської селищної ради на 2023 рік; Програми військово-патріотичного виховання, військово-професійного орієнтування молоді, рекламування та пропаганди військової служби в Збройних силах України на території Томашпільської селищної ради на 2023-2024 роки.
Також було одноголосно прийнято проекти рішень: про внесення змін до рішення 6 сесії селищної ради 8 скликання від 23.04.2021 року №716 «Про затвердження Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки на території смт. Томашпіль та Томашпільської ОТГ, матеріально-технічного забезпечення ДПРЧ-28 смт. Томашпіль ДПРЧ-2 Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області на 2021-2025 роки»;  про внесення змін до рішення 22 сесії селищної ради 8 скликання від 8.02.2022 року №2364 «Про затвердження комплексної обороно-правоохоронної програми Томашпільської селищної територіальної громади на 2022-2025 роки»; про внесення змін до рішення 13 сесії селищної ради 8 скликання від 10.09.2021 року №1593 «Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства на території Томашпільської селищної ради на 2021-2024 роки».
15-те питання порядку денного сесії стосувалося затвердження проекту рішення про внесення змін до рішення 33 сесії селищної ради 8 скликання від 22.12.2022 року №2733 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Томашпільської селищної ради на 2023 рік» при голосуванні за який окремі депутати також утрималися.
Після цього в роботі сесії було оголошено перерву.
По закінченні перерви депутати продовжили роботу. Наступним мало б розглядатися питання про прийняття проекту рішення, що стосувалося внесення змін до рішення 33 чергової сесії 8 скликання від 22.12.2022 року №2735 «Про бюджет Томашпільської селищної територіальної громади на 2023 (02512000000)». Але, так як його неможливо було розглядати не прийнявши позитивного рішення по 4 питанню порядку денного, що  стосується виконання бюджету за 2022 рік, то головуючий запропонував повторно повернутися до голосування вищевказаного питання. Дане рішення знову не було прийнято депутатами одноголосно, що й спричинило недоцільність подальшого проведення сесії. Головуючий Валерій Немировський оголосив про перерву у засіданні 34 позачергової сесії селищної ради 8 скликання на невизначений термін.