Проєкт SEED 2.0 — освітня можливість для аграріїв

Дата: 17.03.2023 16:23

SEED 2.0 — це освітній проєкт Глобального договору ООН в Україні, який реалізується за підтримки компанії PepsiCo та фінансування PepsiCo Foundation. Проєкт допомагає розвитку малих агробізнесів та втіленню найкращих бізнес-ідеї в агросфері.

S — Sustainable / сталість
E — Empowering / сила
E — Ethic / етика
D — Diverse / різноманіття

Якщо ви маєте вже робочий малий агробізнес або ідею бізнесу, зареєструйтеся на участь у проєкті!

Учасники проєкту отримають:

• безкоштовне онлайн-навчання з проєктного менеджменту, фінансів, маркетингу тощо, яке допоможе підняти бізнес-ідею на новий рівень;
  •  менторські сесії з провідними спеціалістами у своїх напрямах;
  • відкриті лекції від представників провідних українських компаній;
  • нетворкінг із колегами з усієї України;
  • можливість отримати грант для розвитку своєї справи.

Подайте заявку на участь у проєкті до 25 березня. Дайте ідеям можливість прорости.

Вік учасників — від 18 років.

Щоб подати заявку на участь у програмі, необхідно заповнити анкету і прикріпити до неї посилання на презентацію бізнес-ідеї.

Презентацію можна подати в одному з форматів:

Пресреліз

• PowerPoint (до 5 слайдів);
  • відео (тривалістю до 1 хв);
  • текстовий файл (обсягом до 2 сторінок).

Етапи навчання на проєкті SEED 2.0

• Із початку квітня до кінця червня буде проходити онлайн-навчання.
  • У липні та серпні учасники будуть удосконалювати свої бізнес-плани з менторами.
  • У вересні відбудеться підготовка до фінального пітчингу проєкту: подача заявок на пітчинг, відбір найкращих бізнес-планів тощо.
  • У жовтні пройде підсумкова подія проєкту SEED 2.0, на якій відібрані учасники презентують журі свої бізнес-плани. Після цього буде обрано переможців проєкту, які отримають гранти. Сума кожного гранту складає 2 тис. доларів за курсом НБУ.

Минулого року перша хвиля учасників проєкту SEED пройшла навчання. 150 аграріїв мали можливість розвинути ідеї своїх бізнесів. 15 найкращих із них отримали фінансову підтримку. Про переможців проєкти минулого року читайте тут - https://ain.business/special/15-best-agrarian-businesses/?fbclid=IwAR0Y6Pw6s64MHItWaEYmnyrd85xmd47yJ4Fo_oh_afk5li2DHFt7T2xKRx4.

Якщо маєте додаткові запитання, звертайтеся до менеджерки проєкту Оксани Кавтиш o.kavtysh@globalcompact.org.ua; +380934670321.

Контактна особа для ЗМІ — Марина Сніжинська, директорка з комунікацій Глобального договору ООН в Україні: m.snizhynska@globalcompact.org.ua.

Пресреліз про набір на SEED 2.0: https://bit.ly/3le8abH

Про Глобальний договір ООН в Україні
Глобальний договір ООН в Україні — це українська мережа найбільшої у світі спільноти відповідальних бізнесів. Ця особлива ініціатива Генерального секретаря ООН закликає компанії вибудовувати свою діяльність та стратегію з урахуванням 17 Цілей стало го розвитку та на основі 10 Принципів у галузі прав людини, трудових відносин, захисту довкілля і боротьби з корупцією.

Про PepsiCo Foundation
Заснований у 1962 році, The PepsiCo Foundation, благодійний підрозділ PepsiCo, інвестує в основні елементи сталої системи харчування задля підтримки громад, що зростають.

Працюючи з некомерційними організаціями та експертами з усього світу, організація зосереджена на тому, щоб допомогти спільнотам отримати доступ до продовольчої захищеності, безпечної води та економічних можливостей.