26 березня – День Національної гвардії України

Дата: 26.03.2023 08:00

Шановні військовослужбовці нашої громади, які несуть почесну службу у лавах Національної Гвардії України!

Щиро вітаємо вас із професійним святом!
Дякуємо вам за вірність військовому та громадянському обов’язку, за мужність і стійкість, які ви проявляєте у виконанні військових завдань із забезпечення державної безпеки та оборони держави, захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку.
Вічна слава нацгвардійцям, які віддали життя за нашу свободу і незалежність!  У нашій пам’яті їх імена назавжди залишаться як славетний взірець патріотизму, мужності, незламності, самопожертви заради своєї Батьківщини.
Бажаємо всім воїнам, які нині боронять нашу землю від російського агресора, Божої опіки, здоров’я, успіхів у військовій підготовці, оптимізму, високого професіоналізму, незламності духу, миру і Перемоги!
Слава Україні!
Героям слава!
З повагою голова Томашпільської селищної ради Валерій Немировський, депутатський корпус, члени виконавчого комітету селищної ради, старости старостинських округів.