Оголошено конкурс на здобуття Всеукраїнської літературно-мистецької премії «Київська книга року» – 2023

Дата: 27.03.2023 16:16

Інститут політико-правових та релігійних досліджень оголсив конкурс на здобуття Всеукраїнської літературно-мистецької премії «Київська книга року» у 2023 році.

Метою Премії є підтримка творчих діячів, відзначення авторів, видавництв, представників творчої спільноти, які зробили значний внесок у популяризацію української книжки, утвердження високих мистецьких стандартів у національному письменстві і літературній критиці, створення умов для творчого зростання.

На здобуття Премії висуваються оригінальні, змістовні книжкові видання, видані українською мовою протягом останніх трьох років в Україні на високому естетичному, художньому та поліграфічному рівні.

Висувати роботи на здобуття Премії можуть автори (співавтори) творів, видавництва, видавничі організації, редакції періодичних видань, громадські організації, творчі спілки, літературно-мистецькі об’єднання, заклади вищої освіти, бібліотечні та наукові установи.

Для участі у відборі до Інституту політико-правових та релігійних досліджень в електронному вигляді необхідно надати:

• заявку на висунення твору на здобуття Премії;
  • видання у трьох примірниках (або видання в електронному вигляді з підтвердженням його оприлюднення у форматі PDF), що висувається на здобуття Премії;
  • розширену анотація видання;
  • творчу характеристика автора (співавторів) виданого твору;
  • обґрунтування висунення видання на здобуття Премії.

Матеріали разом із заявкою направляти на е-адресу Інституту (institute2014@ukr.net тема повідомлення – Премія «Київська книга року»), а також оригінали вищезазначених документів разом із виданням у друкованому вигляді в 3-х примірниках – на поштову адресу Інституту: 03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3.

Прийом видань здійснюється з 20 лютого до 1 серпня 2023 року.

Оголошення переможців відбудеться 24 серпня.

(Джерело - https://www.facebook.com/institute2015 )