Томашпільська громада в останню дорогу провела загиблого воїна зі Стіни

Дата: 28.03.2023 15:06

Сьогодні, 28 березня, мальовнича історична Стіна проводжала в останню життєву дорогу свого вірного сина, мужнього захисника-Героя, патріота України – Григорія Івановича Волошина. Віддати останню шану воїну-односельцю прийшли майже всі стіняни, жителі прилеглих сіл, представники влади Томашпільської територіальної громади, військовослужбовці, староста та працівники Стінянського старостату, інших старостатів, колеги по роботі, друзі, знайомі та близькі люди.

Народився Григорій Іванович Волошин 9 березня 1966 року у мальовничій Стіні. Навчався у Стінянській школі. У Вінницькому вузі здобув вищу освіту за спеціальністю «токар». Відслужив армію. У 1990 році одружився, у цьому ж році у подружжя народилася донечка. Майже все своє трудове життя працював водієм, любив техніку, вміло її ремонтував.
З перших днів повномасштабного вторгнення, 3 березня 2022 року, був мобілізований у лави Збройних Сил України щоб боронити рідну Батьківщину від російського агресора. Сержант Григорій Іванович Волошин був старшим водієм гранатометного артилерійського дивізіону бригадної артилерійської групи.
23 березня 2023 року поблизу населеного пункту Костромка Херсонської області ворожа міна навіки обірвала життєвий шлях хороброго воїна.
У пам’яті рідних, друзів, побратимів, односельців, усіх, хто з ним жив, працював, дружив, воював Григорій Іванович залишиться як надзвичайно добра, світла, працьовита, безвідмовна людина. Він був люблячим чоловіком, дбайливим батьком і дідусем, вірним другом і побратимом, справжнім сином своєї  неньки України, за яку віддав найцінніше, що мав – своє життя.
З прощальним словом на траурному мітингу, що відбувся біля Стінянського будинку культури виступили  староста Стінянського старостинського округу Іван Заяць, голова Томашпільської територіальної громади Валерій Немировський, заступник голови Тульчинської районної військової адміністрації Володимир Скалій, т.в.о. начальника першого відділу Тульчинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, начальник відділу рекрутингу та комплектування першого відділу районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майор В’ячеслав Рузяк, голова фермерського господарства «Миколаївське» Микола Осипенко.
Поминальну панахиду за загиблим у Миколаївському храмі с. Стіна відслужив священик Православної Церкви України отець Сергій.
Поховали воїна-земляка на Стінянському кладовищі.
Вічна шана та доземний уклін тобі, Герою!
Пам’ять про твій подвиг завжди  житиме у наших серцях та серцях вдячних нащадків.
Слава Україні!
Слава і шана її Героям!