До відома жителів та суб’єктів господарювання Томашпільської територіальної громади!

Дата: 31.03.2023 15:34

Проведення навесні щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» вже стало доброю традицією. Ця корисна справа відображає активну життєву позицію і прагнення людей не на словах, а на ділі подбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища. Адже усі ми хочемо жити в місцевості, де ошатні будинки, чисті й затишні вулиці, впорядковані прилеглі території  підприємств, установ, організацій та закладів торгівлі, доглянуті пам’ятники, квітучі сади, впорядковані зелені зони.

Запрошуємо  колективи підприємств,  установ, організацій усіх форм власності  та мешканців громади  долучитися до акції та впорядкувати прилеглі території біля підприємств, установ, організацій, закладів торгівлі, а також біля своїх домівок, багатоквартирних будинків, зелених зон тощо.
Давайте спільними зусиллями зробимо нашу Томашпільську територіальну громаду ошатним та комфортним місцем для проживання!