Третій тепловізор від Томашпільської громади вже завтра відправиться на передову

Дата: 04.04.2023 14:40

Тепловізор RATTLER, вартістю 63 000 гривень, завтра доставить у свою військову частину наш земляк,  великорусавчанин,  воїн ЗСУ Ігор Кучурка. Прибувши в рідні місця в короткотривалу командировку, воїн, за проханням своїх побратимів, звернувся до селищного голови Валерія Немировського з проханням допомогти з придбанням тепловізора для роти, в якій вони несуть службу по захисту цілісності Держави.

Не пройшло й кілька днів, як Валерій Федорович у себе в кабінеті особисто вручив захиснику новенький прилад, побажавши йому безпечної служби та швидкого повернення додому з Перемогою.
До слова, це вже третій тепловізор від Томашпільської громади, придбаний за благодійні кошти фонду «Надія Томашпілля» нашим  воїнам-землякам.
Військовослужбовець Ігор Кучурка від себе особисто та своїх  побратимів щиро дякує за сприяння у придбанні тепловізора голові селищної ради Валерію Немировському, старості Великорусавського старостату Миколі Ковалю та всім працівникам, підпорядкованих селищній раді організацій, які добровільно пожертвували свій одноденний заробіток у фонд «Надія Томашпілля» для потреб ЗСУ.
Даний пристрій допоможе нашим хлопцям не тільки нищити ворогів, а й зберігати власні життя. Завдяки йому військові ефективніше виконуватимуть бойові завдання та почуватимуться безпечніше під час чергування на позиціях уночі.
Разом до Перемоги!
Хай береже Господь  усіх наших воїнів!