Як здобути безкоштовну освіту Захисникам, Захисницям і членам їхніх родин (Алгоритм)

Дата: 10.04.2023 14:50

Здобуття освіти, перепідготовка або підвищення кваліфікації Захисників і Захисниць – один із ключових напрямів системи переходу від військової кар'єри до цивільного життя, що над її створенням наразі працює Мінветеранів спільно з іншими відомствами.

Це сприятиме задоволенню освітніх потреб, підвищенню рівня конкурентоспроможності наших ветеранів на ринку праці та посилить роботу у власному бізнесі.

Сьогодні держава гарантує надання державної цільової підтримки для здобуття професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти, а також професійної адаптації (підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації) за різними рівнями освіти ветеранам війни, членам їхніх сімей та родинам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць.

Як безкоштовно отримати освіту? Мінветеранів показує покроковий алгоритм.

Джерело (Сайт Міністерства у справах ветеранів України)