Пісня допомагає наближати Перемогу

Дата: 11.04.2023 09:18

Вчора, 10 квітня, в Томашполі відбувся благодійний концерт на підтримку ЗСУ заслуженого народного артиста України Олексія Похвали. Організувати та провести його допомогли працівники Центру культури і дозвілля Томашпільської селищної ради.

У своєму виконанні артист подарував глядачам дуже гарну, душевну концертну програму «Життя», у якій вміло передав всю красу української народної пісні, яка в усі часи об’єднує, гуртує наш народ не лише у житті, у праці, у любові до України, а й у боротьбі за її незалежність. В унісон з народним артистом на сцені виступали й аматори сцени нашого Томашпільського краю, працівники Центру культури і дозвілля Олег Стебельський та Людмила Базюк.
І хоча людей у цей день прийшло небагато, та атмосфера в залі панувала по-родинному тепла і доброзичлива.
Артист щиросердно подякував усім, хто допомагав в організації та проведенні його концерту, за розуміння і командний дух.
Головний спеціаліст відділу освіти, спорту, культури і туризму Інна Карпин від імені голови селищної ради Валерія Немировського та всієї Томашпільської громади подякувала заслуженому народному артисту  Олексію Похвалі за чудовий концерт, за подаровані теплі емоції, подарувала букет квітів та вручила Подяку від селищної ради за патріотичну громадську позицію, творчість, за подароване жителям нашої громади душевне тепло та українську пісню, яка допомагає наближати Перемогу нашим захисникам.
Разом до світлого дня ПЕРЕМОГИ! Слава Україні! Слава ЗСУ!