З ВЕЛИКОДНЕМ!

Дата: 16.04.2023 06:00

Дорогі жителі та гості Томашпільської громади!
Сьогодні весь православний світ святкує одне з найвеличніших та світлих свят – Христове Воскресіння!
Господь посилає нам цей благодатний період для переосмислення, всепрощення та єднання. Це саме той час, коли треба забути про образи, негаразди та подолати всілякі непорозуміння. Ми переконані, що усі складні випробовування, які сьогодні випали на долю всього українського народу, повинні нас об’єднати, та зробити сильнішими, мудрішими, людянішими. Адже в усі складні часи українці непохитно вірили – Господь не залишить, відчували Його захист і підтримку. Нехай же і тепер Воскреслий Христос об’єднає наші серця через добрі вчинки милосердя, розуміння один одного та  підтримку.

Зібравшись у сімейному чи родинному колі, подякуймо нашим захисникам за мужність та героїзм, бажаймо їм благополучного повернення до власних домівок, не залишімо осторонь тих, хто через війну покинув власні домівки, хворих та поранених, помолімось за полонених і безвісти зниклих та усіх тих, у кого війна забрала найцінніше – життя.
Бажаємо усім гарних свят, міцного здоров’я і мирного неба над нашою країною!
Нехай милосердний Господь благословить нашу Україну Перемогою, а чудо Його Воскресіння надихає всіх на добрі та праведні справи.
Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!
З повагою селищний голова Валерій НЕМИРОВСЬКИЙ, депутатський корпус, члени виконавчого комітету селищної ради, старости старостинських округів.