Запрошуємо на онлайн-семінари з підприємницької діяльності

Дата: 25.04.2023 14:07

Із вторгненням рф перед громадами постали значні виклики, так як саме на місцевому рівні через значне зменшення бюджетних дотацій та субвенцій, обмежений доступ до дешевих фінансових ресурсів необхідно вирішувати гуманітарні. Комунальні, логістичні та міграційні проблеми, відновлювати зруйноване. Звичайно, на всі ці потреби необхідні фінанси, тому чималі надії покладаються на місцевий бізнес. Його можливості, знання. А також компетентність органів місцевої влади.

Щоб представники органів влади та бізнесу відчували себе впевненіше у завтрашньому дні, Агенція регіонального розвитку Луганської області за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочинає серію вебінарів для підприємців і підпримниць з різних аспектів підприємницької діяльності.
До участі запрошуються представники мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСП), органів місцевого самоврядування, які працюють із бізнесом, громадських організацій і бізнес-об’єднань.
Участь у заходах безкоштовна.
Можна вибрати ті теми, які цікаві і актуальні для Вас. Запису заходів не буде.
Зареєструватися на вебінари можна за посиланням:
Для отримання детальнішої інформації чи консультації звертайтеся до організаторів на електронну адресу: arr.luhansk@gmail.com
Онлайн-заходи триватимуть упродовж квітня-червня 2023 року.