Аграрії повинні погоджувати використання агродронів

Дата: 26.04.2023 16:36

Враховуючи норми чинного законодавства, суб’єктам господарювання, які використовують агродрони та надають ними послуги із обробітку посівів, необхідно, не пізніше, ніж за 3 (три) доби погодити проведення зазначених робіт із:

• районними військовими адміністраціями;
  • підрозділом Головного управління Національної поліції  у Вінницькій області;
  • підрозділом Служби безпеки України у Вінницькій області;
  • начальником штабу зони ТрО №16 у Вінницькій області (тел. 0432-52-07-18);
  • командиром 24 прикордонного загону (м. Могилів-Подільський) – при використанні агродронів в прикордонних районах.

При погодженні суб’єкти господарювання обов’язково повинні вказати такі дані: вид роботи; дата і час використання агродрону для проведення робіт; назва територіальної громади, на території якої планується використання агродрону,  контактна   інформація власника дрону та спеціаліста, яким буде здійснюватися безпосереднє  керування під час проведення робіт; тип і марка агродрону, запланована висота та швидкість його застосування; район застосування агродрону, визначений чотирма точками GPS- координат відповідно до  Google-карти; найменування хімічних речовин (міндобрив, засобів захисту рослин), які вноситимуться під час виконання робіт.