29 квітня – Міжнародний день ветеринарного лікаря

Дата: 29.04.2023 08:00

Шановні працівники та ветерани ветеринарної медицини Томашпільської громади!
В   останню суботу квітня щороку відзначається Міжнародний день ветеринара.
Професія лікаря-ветеринара – одна з найдавніших, найгуманніших, найблагородніших, яку обирають лише за покликанням. І з кожним роком її значимість у світі тільки зростає. Адже, забезпечуючи профілактику, діагностику та лікування тварин, гарантії якості та безпеки агропромислової продукції, ви відвертаєте загрозу для життя та здоров’я людей.

Щодня ви надаєте кваліфіковану медичну допомогу та рятуєте життя і здоров’я незвичайних пацієнтів. Ваша праця нелегка, адже чотирилапі чи пернаті пацієнти не можуть розповісти, що й де болить. Тому займатися цією роботою можуть тільки ті, хто по-справжньому любить тварин, а також володіє талантом спілкування з ними.
Прийміть слова щирої вдячності за наполегливу та віддану працю. Нехай незмінними супутниками вашої справи будуть високий професіоналізм, уважність і терпіння. Нехай кожен день приносить вам тільки радість від зробленого та щиру вдячність від людей.
Добробуту вам та вашим родинам, міцного здоров’я, злагоди, Божого благословення, мирного майбуття всій нашій Україні.
З повагою голова Томашпільської селищної ради Валерій Немировський, депутатський корпус, члени виконавчого комітету селищної ради, старости старостинських округів.