4 травня відбудеться онлайн-захід: «Фінансові та інші ресурси для підтримки малого агробізнесу та сільського розвитку»

Дата: 01.05.2023 16:31

04 травня 2023 року о 10.00 год. відбудеться в форматі онлайн-платформи ZOOM навчально-інформаційний захід: «Фінансові та інші ресурси для підтримки малого агробізнесу та сільського розвитку», який проводиться в рамках  серії навчальних та інформаційних заходів з питань аграрного та сільського розвитку, організованих проектом ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні» (IPRSA) у співпраці з іншими проектами та програмами міжнародної технічної допомоги, партнерськими організаціями та за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Мета заходу: надати учасникам інформацію щодо окремих фінансових інструментів та інших форм підтримки, які доступні для агровиробників в Україні. Учасники матимуть можливість дізнатися про гранти, кредити, а також плани щодо бюджетних програм, які можна використовувати для розвитку сільського господарства та підтримки сталого розвитку аграрного сектора в Україні. Захід може також допомогти учасникам зрозуміти, як правильно оформляти заявки на фінансування та як ефективно використовувати виділені ресурси для досягнення максимального ефекту. Окрім того, учасники отримають інформацію щодо переваг реєстрації у Державному Аграрному Реєстрі.

Посилання для підключення буде надіслано усім зареєстрованим учасникам на вказану ними адресу електронної пошти.    Реєстрація на участь у заходітриватимедо 14-00, 03.05.2023 р.

Посилання на форму реєстрації: https://forms.gle/hsnrhNMJph4MnNYn8

Спікери навчально-інформаційного заходу:

Денис Башлик - Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Річард Розвадовскі – ключовий експерт Проекту ЄС IPRSA

Максим Кобзистий - начальник Управління аграрної інфраструктури Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Іван Слободяник - виконавчий директор Всеукраїнської асоціації громад, голова Всеукраїнського конгресу фермерів.

Сергій Замідра - перший заступник голови Всеукраїнської асоціації громад.

Софія Буртак – Голова правління ГС «Бізнес мережа сільських жінок».

Ганна Антонюк – керівниця проекту ЄС «Комплексне, конкурентоспроможне та економічно раціональне створення ланцюжків доданої вартості у сільському, рибному та лісовому господарствах», керівниця офісу ФАО у Львові.

Ярослав Смакота – Директор AgroApp.

Олександр Богдан – начальник відділу Львівського обласного управління АТ «Ощадбанк» з мікро, малого та середнього бізнесу.

ПРОГРАМАнавчально-інформаційного заходу

09.30-10.00 Реєстрація учасників/приєднання до ZOOM

10.00-10.10 Вітальне слово - Денис Башлик

10.10-10.20 Вітальне слово та інформація про проект ЄС IPRSA - Річард Розвадовскі