8 травня – День пам’яті та примирення в Україні

Дата: 08.05.2023 08:00

Шановні жителі Томашпільської територіальної громади, вдови, діти війни та нинішні захисники Вітчизни!
Сьогодні, у День пам’яті та примирення, згадаймо усіх, хто ціною свого життя 78 років назад захистив право українців бути українцями. І скільки б не минуло часу, а День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні завжди буде світлим днем зі сльозами на очах. У цей день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та віддаємо глибоку шану померлим, уже в мирний час, ветеранам. І хоча у нашій громаді вже не залишилося жодного живого учасника бойових дій того страшного лихоліття, ми з великою вдячністю й відповідальністю усвідомлюємо, що без їхнього подвигу не було б нашого майбутнього.

На превеликий жаль, цю знаменну дату ми зустрічаємо зі зброєю в руках. Нинішні захисники України з честю продовжують героїчні традиції фронтовиків. Ми не маємо права програти і не програємо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати свободу.
Бажаємо всім міцного здоров’я, життєвих сил, мирного неба, невичерпного оптимізму і віри у краще майбутнє. У ці складні часи ми, як ніколи, маємо згуртуватися навколо найбільшої мети – жити в незалежній, єдиній, квітучій Україні. І хай незламний дух Великої Перемоги надає нам сил і наснаги!
Слава ветеранам і їх незабутньому подвигу!
Слава воїнам Збройних сил України, які нині боронять нашу Батьківщину!
Слава Україні!

З повагою голова Томашпільської селищної ради Валерій Немировський, депутатський корпус, члени виконавчого комітету селищної ради, старости старостинських округів.