12 травня – Міжнародний день медичних сестер

Дата: 12.05.2023 09:15

Шановні медичні сестри медзакладів нашої громади!
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Міжнародного дня медичної сестри!
Ваша професія особлива, адже вона повністю присвячена служінню людям. Щодня ви проявляєте безмежне терпіння, співчуття, стійкість і душевну щедрість. Вибравши одну з найгуманніших і найблагородніших професій, ви кожен день поспішайте на допомогу людям.

Дякуємо кожній із вас за вашу нелегку роботу, за вашу любов до справи, якою займаєтесь та за те, що ви завжди поруч. Адже саме ви чи не найбільше часу проводите біля ліжка хворого – слідкуєте за всіма призначеннями лікаря та завжди підбадьорюєте пацієнтів добрим словом.
Особлива вдячність нашим медикам та парамедикам,  які нині на фронті ризикуючи власним життям евакуйовують з поля болю поранених, рятують життя наших воїнів, волонтерів та усіх людей, які постраждали від рук агресора.
    Бажаємо вам міцного здоров’я, злагоди в ваших сім’ях, вдячних пацієнтів та мирного неба над головою.
   Зі святом, дорогі медичні сестрички!
З повагою голова Томашпільської селищної ради Валерій Немировський, депутатський корпус, члени виконавчого комітету селищної ради, старости старостинських округів.