20 травня – День банківських працівників

Дата: 20.05.2023 08:00

Шановні працівники, ветерани банківської сфери Томашпільської громади!
Щиро вітаємо вас із вашим професійним святом – Днем банківського працівника!
Цим святом держава, відповідно до Указа Президента України від 6 матра 2004 року № 316/04, підкреслює важливу роль банківської системи і значний внесок банківських працівників у розвиток економіки України та забезпечення її фінансової стабільності.

Ефективна робота банків в нинішній нелегкий для країни час – це величезна праця, знання, досвід банківських працівників – економістів, менеджерів, адміністраторів, касирів та неоціненний досвід ветеранів. Усі ви заслуговуєте щирих слів подяки і найкращих побажань.
Тож бажаємо усім банківським працівникам міцного здоров’я, сімейного затишку, взаєморозуміння та злагоди, подальшого професійного зростання, надійних партнерів, натхнення, добробуту й мирного неба. Хай на ваших особистих рахунках завжди будуть любов та добро, а кредит довіри ніколи не вичерпується.
Нехай ваш професіоналізм, абсолютна надійність і вірність зобов’язанням, уміння знаходити правильні й нестандартні рішення в непростих ситуаціях, відкритість усьому новому будуть фундаментом вашого процвітання й успіху.
З повагою голова Томашпільської селищної ради Валерій Немировський, депутатський корпус, члени виконавчого комітету селищної ради, старости старостинських округів.