У Томашпільський РТЦК призначено нового військового комісара

Дата: 17.05.2023 16:05

Сьогодні, 17 травня, у залі засідань Томашпільської селищної ради начальник Тульчинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Ярослав Ліщина та заступник начальника Тульчинської районної військової адміністрації Михайло Мурга офіційно представили керівникам Томашпільської та Вапнярської територіальних громад нового начальника першого відділу Тульчинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковника Анатолія Шпильовського, який до цього працював начальником першого відділу Жмеринського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Голова Томашпільської селищної ради Валерій Немировський привітав Анатолія Владиславовича з призначенням, побажав успіхів у його нелегкій праці та висловив свою надію на тісну співпрацю. А також Валерій Федорович звернувся з проханням до керівників підприємств, установ, організацій громади, які були присутні на представленні, підтримати та всіляко сприяти новопризначеному керівнику у вирішенні питань, пов’язаних з мобілізацією, призовом на строкову військову службу, інших нагальних питаннях, які виникатимуть у ході його подальшої роботи.