Робоча група з питань техногенно-екологічної безпеки здійснила огляд захисних споруд цивільного захисту

Дата: 06.06.2023 15:22

Відповідно протоколу обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки від 02.06.2023 року № 17 та протоколу районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки від 02.06.2023 року № 8 робочою групою зі складу представників Тульчинського районного управління ДСНС України у Вінницькій області, відділення поліції №2 Тульчинського відділу поліції ГУ Національної поліції України у Вінницькій області та Томашпільської селищної ради, 3.06.2023 та 04.06.2023 року було організовано оперативний огляд об’єктів щодо можливості його використання для

укриття населення  у фонді захисних споруд цивільного захисту, які обліковані за Томашпільською територіальною громадою та складенні відповідні акти, також за результатами огляду 06.06.2023 року була проведена комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Томашпільської селищної ради із запрошенням всіх балансоутримувачів (власників) захисних споруд цивільного захисту, представника Тульчинської окружної прокуратури та Тульчинського районного управління ДСНС України у Вінницькій області, відділення поліції №2 Тульчинського відділу поліції ГУ Національної поліції України у Вінницькій області. По кожному об’єкту окремо  розглянуто проблемні питання, які виникли під час огляду, представниками силових структур було доведено відповідальність балансоутримувачів перед законом в разі не виконання ними вимог згідно чинного законодавства.  Хочемо подякувати керівникам, які відповідально ставляться до вимог та утримання захисних споруд цивільного захисту в готовності та гарно зробленої роботи, щодо укриття населення  та його безпеки під час сигналу «Повітряна тривога!»