Під час виїзного прийому громадян у Томашпільській громаді вивчалися нагальні проблеми сімей військовослужбовців

Дата: 21.06.2023 08:20

Сьогодні, 20 червня, в нашій громаді в рамках  виконання наказу голови Вінницької ОВА Сергія Борзова від 21.06.2022 р. №779 «Про посилення соціальної підтримки та допомоги сім’ям Захисників та Захисниць України Вінницької області» відбувся плановий виїзний прийом першого заступника голови Вінницької ОВА Наталії Заболотної за участі голови Тульчинської РВА Олександра Гаврилюка, заступників голови Тульчинської РВА Сергія Чепернатого, Михайла Мурги, Володимира Скалія, начальника управління соціального захисту Тульчинської РВА Миколи Богача, голови Томашпільської селищної ради Валерія Немировського, директора КУ «Центр надання соціальних послуг» Людмили Поперечної, директора КНП «Томашпільський ЦПМСД» Андрія Щербатого, директора КНП «Томашпільська ЦРЛ» Ігоря Горупашенка, начальника соціального захисту Томашпільської селищної ради Олександра Недомовного, начальника відділу рекрутингу та комплектування першого відділу районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майор В’ячеслава Рузяка.

Даний захід було здійснено з метою визначення потреб членів сімей військовослужбовців, які нині захищають нашу державу на передовій, у плані надання їм юридичних, медичних, соціальних послуг. Держслужбовці особисто поспілкувались з людьми, надавали їм необхідні консультації та роз'яснення для вирішення нагальних питань. Сім’ям захисників, які ще жодного разу не отримували гуманітарну допомогу, у ході зустрічі було роздано продуктові набори від Вінницької обласної військової державної адміністрації.
Нині більшість уваги спрямовано на надання допомоги постраждалим на Херсонщині. Проте це не перешкоджає владі турбуватися й про тих, хто поруч.
Голова Томашпільської громади Валерій Немировський щиро дякує керівництву Вінницької обласної військової адміністрації за надану допомогу членам сімей захисників нашої громади та висловлює сподівання на подальшу плідну співпрацю у плані соціального захисту воїнів та їх сімей нашої громади.