23 червня – День державної служби України

Дата: 23.06.2023 08:00

Шановні державні службовці, колеги, ветерани державної служби громади!
Прийміть щирі вітання з професійним святом!
Як відомо, довіра до влади починається з державного службовця, який відіграє роль посередника між нею і народом, реагує на запити сучасного суспільства. Саме тому громадяни покладають на нас особливо відповідальні завдання, чекають від нас компетентності, ініціативи та бажання допомогти. Тож, щиро дякую вам, шановні колеги, що працюєте з повною віддачею на благо жителів нашої громади та всієї України. Нехай і надалі ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян.

Війна стала своєрідним тестом на міцність також і для державної служби. Можу сказати, що всі ми із гідністю його витримуємо. Держава виконує всі свої функції. І це наш внесок у майбутню Перемогу.
Бажаю вам здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, витримки, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень у роботі, безперервного вдосконалення та заслуженої вдячності людей. І – найголовніше – перемоги України та миру на нашій землі!
З повагою голова Томашпільської селищної ради Валерій Немировський.