ІЗ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, УКРАЇНО!

Дата: 28.06.2023 08:00

Шановні жителі та гості Томашпільської громади!
Сьогодні ми відзначаємо одне із найвагоміших державних свят – прийняття Основного Закону України - День Конституції.

27 років тому українські громадяни отримали свою Конституцію, яка гарантувала їм права та свободи, і тим самим знаменувала народження нашої вільної держави. Ця визначна подія наблизила нас до країн із розвинутою демократією та остаточно закріпила незалежність нової держави, за яку тисячоліттями боролися наші предки.
Саме за незалежність та єдність України й сьогодні на сході країни в запеклих боях з московськими орками борються воїни Збройних Сил України, добровольці та всі патріоти рідної землі.
Висловлюємо щиру вдячність військовим і всім, хто допомагає в тилу. Хай милосердний Господь береже усіх наших захисників та захисниць, додає їм мужності й сил пройти це випробування з гідністю, дарує щасливе повернення додому живими та неушкодженими.
Віримо, що наш народ вистоїть і переможе.
Переконані, що спільними зусиллями ми побудуємо суспільство, в якому на першому місці буде Людина, її права і свобода, де пануватиме закон, гуманізм, демократія, справедливість і рівність. Адже Конституція України – це не просто Закон, це кожен із нас. Нехай Україна стане могутньою та дійсно українською у кожному звільненому куточку!
Слава Богу за нашу Незалежну Українську державу!
Швидкої ПЕРЕМОГИ усім нам!
З повагою голова Томашпільської селищної ради Валерій Немировський, депутатський корпус, члени виконавчого комітету селищної ради, старости старостинських округів.