Про обсяги дров паливних для забезпечення населення району

Дата: 29.06.2023 15:41

Тульчинська районна військова адміністрація на виконання листа департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку обласної військової адміністрації від 25.05.2023 року № 843/6-2 та відповідно до планів рубок догляду за лісом у 2023 році, наданих ВОКСЛП «Віноблагроліс», повідомляє про обсяги дров паливних для забезпечення населення району.

Розподіл дров паливних відбувається з метою резервування обсягів даного ресурсу для подальшого його придбання населенням для побутових потреб.
Дрова реалізуються з території лісництва без доставки у вигляді колод. Ціна в залеж¬ності від лісництва та групи та теплотворної здатності станом на 1 квітня 2023 року за метр кубічний становить від 378,00 грн. до 1096,80 грн.
Для придбання дров паливних зарезервованих для побутових потреб населення наявність наряду необов’язкова.