2 липня – День податківця України

Дата: 02.07.2023 08:00

Шановні працівники та ветерани податкової служби громади!
Щиро вітаємо вас із професійним святом!
Завдяки професійній діяльності податківців багато в чому визначається соціально-економічна стабільність нашої громади. Від вашого професіоналізму, відповідального підходу до справи, наполегливості і цілеспрямованості залежить зростання податкових надходжень, а значить і рівень життя та розвиток інфраструктури нашої громади.

Дякуємо, що забезпечуєте суворе дотримання норм законодавства та зміцнення фінансової дисципліни. Високо цінуємо ваше сумлінне ставлення до своїх обов’язків, роботу із забезпечення стійкого зростання надходжень податкових платежів і зборів, підвищення податкової грамотності населення.
Бажаємо вам подальшого професійного зростання, наполегливості і завзятості у вирішенні важливих державних завдань. Міцного здоров’я вам і вашим родинам, щастя, благополуччя і достатку.
Мирного неба та Перемоги!
З повагою голова Томашпільської селищної ради Валерій Немировський, депутатський корпус, члени виконавчого комітету селищної ради, старости старостинських округів.